10 gadżetów

Przedstawiamy Państwu 10 ciekawych gadżetów reklamowych, o których istnieniu wielu z nas do tej pory nie wiedziało.

Listę ciekawostek otwierają innowacyjne i niezmiernie użyteczne zakrywki do długopisów.

Zamiast nosić sztućce do biura (które de facto i tak szybko znikają bezpowrotnie) warto zastanowić się nad zamianą zwykłych zakrywek od długopisów na takie oto cudo:

 

I od tej pory możesz jeść przy biurku bez tracenia czasu na szukanie sztućców.

Kolejny w rankingu znalazł się podgrzewacz USB do kubka, który nigdy nie pozwoli, aby twoja kawa lub herbata wystygły.

 


 

 

 

Mówiąc o podgrzewaczu USB nie sposób nie wspomnieć o podręcznej mikrofalówce USB! 

 

 

 

 

Dzięki temu wynalazkowi (a także korzystając ze sztućców-zakrywek do długopisów) nie musimy już nawet wstawać od biurka, aby zjeść ciepły obiad. Nie pozostaje nic innego, jak tylko skupić się na swojej pracy.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest nakręcana niszczarka. Nie dość, że jest bardzo oryginalna, to jeszcze do tego ekologiczna, bo przecież nie zużywa prądu, a jedynie pobudza nasze mięśnie do pracy (bo przecież ktoś musi tę niszczarkę nakręcić).

 

 

 

 

Wśród moich faworytów znalazł się samo mieszający się kubek. Będąc w posiadaniu takiego wynalazku nie musisz martwić się o to, że źle rozmieszałeś cukier lub że po prostu nie masz czym go rozmieszać.

 

 

Teraz coś dla tych, którzy czasami czują się znudzeni swoją pracą. Chwilę przerwy od uderzania w klawiaturę warto wykorzystać na mini zestaw perkusyjny USB.

 

 

 

 

 

 

I coś dla osób praktycznych, które nie lubią bałaganu na biurku. Przedstawiamy uchwyt na napoje, który sprawi, że już nigdy więcej nie zalejesz dokumentów kawą.

 

 

 

 

I jeszcze coś dla tych, którym marzną ręce i którzy mają poczucie humoru – tostowe rękawiczki USB.

 

 

 

 

Z kolei biurkowe akwarium okaże się przydatne dla tych, którzy lubią porządek i cenią sobie piękno i elegancję. Taki przybornik z pewnością każdemu poprawi humor.

 

 

Listę ciekawych gadżetów, o których istnieniu niewiele osób wie, zamyka lusterko. Wydawać by się mogło, że lusterko nie jest niczym ciekawym. Jednak ci, którzy tak myślą, nie wiedzieli z pewnością o istnieniu lusterka wstecznego. Po jego zamontowaniu przy monitorze już nigdy nie zostaniemy przyłapani przez szefa na przykład na śledzeniu plotek w internecie. 

 

 

 

Źródło: www. diply.com

Źródło: www.ceneo.pl/27317143

Źródło: www.ceneo.pl/9034981

 

Przemysław Symonides